Moderation Dashboard (8.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Other
af: Ander

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
