Moderation Dashboard (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Panels
ja: パネル

en: Desc
ja: 降順

en: Other
ja: その他

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Current user
ja: 現在のユーザー

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Content authored
ja: 著者つきコンテンツ

en: Recent updates
ja: 最近の更新

en: Recently created
ja: 最近の投稿
