Moderation Dashboard (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Desc
tr: Azalan

en: Other
tr: Diğer

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Current user
tr: Şu anki kullanıcı

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Content authored
tr: İçeriği yazan

en: Recently created
tr: Son oluşturulan
