Moderation Dashboard (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Other
bg: Други

en: Apply
bg: Търси
