Moderation Dashboard (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
mr: समर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
