Moderation Dashboard (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Reset
sv: Återställ

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Other
sv: Övriga

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Current user
sv: Nuvarande användare

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Content authored
sv: Författade innehåll

en: Recent updates
sv: Nya uppdateringar
