Moderation Dashboard (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Desc
el: Φθί

en: Other
el: Άλλο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Current user
el: Τρέχων χρήστης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Recently created
el: Δημιουργήθηκαν πρόσφατα
