Moderation Dashboard (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Desc
hi: अवरोही

en: Other
hi: अन्य

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
