Moderation Dashboard (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Reset
jv: Baléknā

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Other
jv: Liyané

en: Current user
jv: Panganggo saiki

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
