Moderation Dashboard (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Other
bo: གཞན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Content authored
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པ
