Moderation Dashboard (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Other
cs: Jiné

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Current user
cs: Aktuální uživatel

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
