Moderation Dashboard (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Other
fr: Autre

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Current user
fr: Utilisateur courant

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Logged-in user
fr: Utilisateur connecté

en: Master
fr: Principal

en: Content authored
fr: Contenu rédigé

en: Recent updates
fr: Dernières mises à jour

en: Recently created
fr: Créé récemment

en: In review
fr: En cours de révision

en: In draft
fr: En brouillon
