Moderation Dashboard (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
