Moderation Dashboard (8.x-1.4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bs: Omogući

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
