Moderation Dashboard (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Reset
eu: Garbitu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Panels
eu: Panelak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Other
eu: Bestea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
