Moderation Dashboard (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: User
ur: صارف

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
