Moderation Note (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Other
bo: གཞན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
