Moderation Note (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Save
eu: Gorde

en: Text
eu: Testua

en: Created
eu: Sortua

en: From
eu: Nondik

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Other
eu: Bestea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Reply
eu: Erantzun
