Moderation Note (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Text
hi: लेख

en: Created
hi: निर्मित

en: From
hi: से

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Other
hi: अन्य

en: Entity
hi: इकाई

en: Changed
hi: बदल गया

en: Reply
hi: जवाब दें
