Moderation Note (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Parent
hr: Nadređen

en: Save
hr: Spremi

en: Text
hr: Tekst

en: Created
hr: Stvoreno

en: From
hr: Od

en: Authored by
hr: Autor

en: Other
hr: Ostalo

en: Reply
hr: Odgovor
