Moderation Note (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Parent
ne: मूल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक
