Moderation Note (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Quote
tr: Alıntı

en: Parent
tr: Üst öge

en: Save
tr: Kaydet

en: Text
tr: Metin

en: Assigned to
tr: Atandığı kişi

en: Created
tr: Oluşturulma

en: From
tr: Kimden

en: Authored by
tr: Yazan

en: Other
tr: Diğer

en: Entity
tr: Nesne

en: Changed
tr: Değişti

en: Reply
tr: Yanıtla
