Moderation Note (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Quote
cs: Citace

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Save
cs: Uložit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: From
cs: Od

en: Authored by
cs: Autor

en: Other
cs: Jiné

en: Changed
cs: Změněno

en: Reply
cs: Odpovědět
