Moderation Note (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: From
dz: ལས་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Reply
dz: ལན་གསལ།
