Moderation Note (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Quote
fr: Citer

en: Save
fr: Enregistrer

en: Text
fr: Texte

en: Assigned to
fr: Assigné à

en: Created
fr: Créé

en: From
fr: A partir de

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Other
fr: Autre

en: Entity
fr: Entité

en: Changed
fr: Modifié

en: Reply
fr: Répondre

en: Assignee
fr: Cessionnaire

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.
