Moderation Note (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Parent
is: Foreldri

en: Save
is: Vista

en: Text
is: Texti

en: Assigned to
is: Úthlutað til

en: Created
is: Stofnað

en: From
is: Frá

en: Authored by
is: Höfundur

en: Reply
is: Svara
