Moderation Note (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Quote
ja: 料金

en: Parent
ja: 親

en: Save
ja: 保存

en: Text
ja: テキスト

en: Created
ja: 作成

en: From
ja: 送信元

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Other
ja: その他

en: Entity
ja: エンティティ

en: Changed
ja: 変更済

en: Reply
ja: 返信

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻
