Moderation Note (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Parent
cy: Rhiant

en: Save
cy: Cadw

en: Text
cy: Testun

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: From
cy: Gan

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Other
cy: Arall

en: Reply
cy: Ateb
