Moderation Note (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Created
fil: Inilikha

en: From
fil: Mula kay

en: Reply
fil: Tugon
