Moderation Note (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: None
id: Tiada

en: Parent
id: Induk

en: Save
id: Simpan

en: Text
id: Teks

en: Created
id: Dibuat

en: From
id: Dari

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Other
id: Lainnya

en: Entity
id: Entitas

en: Changed
id: Berubah

en: Reply
id: Balas
