Moderation Note (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Parent
jv: Induk

en: Save
jv: Simpen

en: Text
jv: Teks

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Other
jv: Liyané

en: Reply
jv: Balesan
