Moderation Note (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Save
nn: Lagre

en: Created
nn: Laga

en: From
nn: Frå

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Other
nn: Andre

en: Reply
nn: Svar
