Moderation Note (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Quote
da: Tilbud

en: Save
da: Gem

en: Text
da: Tekst

en: Assigned to
da: Tildelt

en: Created
da: Oprettet

en: From
da: Fra

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Other
da: Anden

en: Changed
da: Ændret

en: Reply
da: Svar
