Moderation Note (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Quote
fi: Lainaus

en: Save
fi: Tallenna

en: Text
fi: Teksti

en: Assigned to
fi: Vastuuhenkilö

en: Created
fi: Luotu

en: From
fi: Lähettäjä

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Other
fi: Muu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Reply
fi: Vastaa
