Moderation Note (8.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta

en: Created
se: Almmuhuvvon
