Moderation Note (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Quote
uk: Цитувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Text
uk: Текст

en: Assigned to
uk: Призначено

en: Created
uk: Створено

en: From
uk: Від

en: Authored by
uk: Автор

en: Other
uk: Інше

en: Changed
uk: Змінено

en: Reply
uk: Відповісти

en: Assignee
uk: Правонаступник

en: Resolved
uk: Розв’язано

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.
