Moderation Note (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Save
az: Saxla

en: Text
az: Mətn

en: Created
az: Yaradıldı

en: From
az: Kimdən

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Other
az: Digər

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Reply
az: Cavab verin
