Moderation Note (8.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Text
bs: Tekst

en: Assigned to
bs: Dodjeljeno za:

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: Reply
bs: Odgovori
