Moderation Note (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Save
he: שמירה

en: Text
he: טקסט

en: Assigned to
he: מוקצה ל-

en: Created
he: נוצר

en: From
he: מאת

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Other
he: אחר

en: Changed
he: השתנה

en: Reply
he: השב
