Moderation Note (8.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Quote
el: Παράθεση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Text
el: Κείμενο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: From
el: Από

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Other
el: Άλλο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Reply
el: Απάντηση
