Moderation Note (8.x-1.0-beta5) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Quote
nl: Citaat

en: Save
nl: Opslaan

en: Text
nl: Tekst

en: Assigned to
nl: Toegewezen aan

en: Created
nl: Aangemaakt

en: From
nl: Van

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Other
nl: Andere

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Reply
nl: Reageren

en: Assignee
nl: Gemachtigde

en: Moderation notes
nl: Moderatienotities

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.
