Moderation Note (8.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Quote
sv: Citera

en: Save
sv: Spara

en: Assigned to
sv: Tilldelad till

en: Created
sv: Skapad

en: From
sv: Från

en: Authored by
sv: Författad av

en: Other
sv: Övriga

en: Changed
sv: Ändrad

en: Reply
sv: Besvara

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
