Moderation Note (8.x-1.0-beta6) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Save
af: Stoor

en: Created
af: Geskep

en: From
af: Van

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Other
af: Ander

en: Reply
af: Beantwoord
