Moderation Note (8.x-1.0-beta6) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Text
ku: دەق

en: Created
ku: درووستکراوە

en: From
ku: له‌لایەن

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Other
ku: هیتر

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە
