Moderation Note (8.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Quote
lt: Kaina

en: Save
lt: Saugoti

en: Text
lt: Tekstas

en: Assigned to
lt: Priskirta

en: Created
lt: Sukurta

en: From
lt: Nuo

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Other
lt: Kiti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Reply
lt: Atsakyti
