Moderation Note (8.x-1.0-beta6) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Created
te: సృష్టితం

en: From
te: నుండి

en: Other
te: ఇతర

en: Reply
te: స్పందించు
