Moderation Note (8.x-1.0-beta6) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ
