Moderation Note (8.x-1.0-beta6) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Quote
it: Cita

en: Save
it: Salva

en: Text
it: Testo

en: Assigned to
it: Assegnato a

en: Created
it: Creato

en: From
it: Da

en: Authored by
it: Creato da

en: Other
it: Altro

en: Changed
it: Modificato

en: Reply
it: Rispondi
