Moderation Scheduler (8.x-1.1-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: Cron Settings
be: Налады крона

en: Cron ran successfully.
be: Крон запусціўся ўдала.

en: Cron run failed.
be: Крон запусціўся няўдала.
