Moderation Scheduler (8.x-1.1-alpha3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Cron ran successfully.
lt: Cron paleidimas pavyko

en: Cron run failed.
lt: Cron paleidimas nepavyko

en: Scheduling options
lt: Atidėto publikavimo nustatymai
